Pirkimas, siuntimas

1. PREKIŲ PASIRINKIMAS

     Išsirinkite prekę. Jei tai kava, pasirinkite norimą svorį, malimo būdą ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". Baigę rinktis norimas prekes spauskite mygtuką "Krepšelis", kuris yra dešinėje šalia paieškos lauko. Čia galite papildomai koreguoti prekes ir jų kiekį.

 

2. UŽSAKYMAS

    Suformavę užsakymą spauskite mygtuką "Pirkti". Mūsų  internetinėje parduotuvėje galima pirkti ir be registracijos/prisijungimo. Atsivėriusiame lange pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą, užpildykite tuščius laukelius, įrašykite būtiną informaciją - ji reikalinga tik prekių pristatymui.

    Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo adreso ir pan., įrašykite juos komentarų lauke.

    Tai atlikę, spauskite mygtuką "Patvirtinti užsakymą" ir Jūsų užsakymas bus išsiųstas.

 

3. UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS IR APMOKĖJIMAS

    Per 5-30 min. nuo užsakymo pateikimo, elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą, kuriame bus informacija apie mūsų Swedbank ir Paysera sąskaitas. Pasirinkite Jums patogų banką ir atlikite pavedimą.

Jei pusvalandžio eigoje negaunate užsakymo patvirtinimo, parašykite mums apie tai į info@delona.lt. Gal būt užsakyme nurodėte klaidingą el.paštą, todėl negavote patvirtinimo. Pakartotinai išsiųsime užsakymo patvirtinimą.

  Gavę apmokėjimą, informuosime Jus apie tai el. laišku.

  Atsiskaityti už prekes galima ir kurjeriui, užsakymo pristatymo metu, grynaisiais arba kortele. (Laikinai negalima).

  Taip pat galimas atsiskaitymas kortele atsiimant siuntas iš Omnivos paštomato. Priimamos visos kortelės, išskyrus Revolut ir Paysera). (Laikinai negalima).

  Atsiskaitymas, prekių pristatymo metu, taikomas papildomas mokęstis.

  Norėdami pasinaudoti šiais atsiskaitymais, pasirinkite atitinkamą pristatymo ir apmokėjimo būdą užsakymo formavimo metu. (Laikinai pasirinkimo nėra).

 

4. PREKIŲ PRISTATYMAS

 

          Per Omniva siuntų terminalą.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.60 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną.

          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas. 

Daugiau informacijos apie tai, kaip siųsti ir atsiimti prekes Omniva pašto terminaluose, rasite čia: www.omniva.lt/Privatus/Siunta/kaip_gauti_siunta

 

          Kurjerių tarnyba. Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringą) - 3.60 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Siuntas pristato darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val., todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.

 

          Lietuvos paštu.  Dėl Lietuvos pašto padidintų įkainių verslo klientams, nutraukiame pristatymą šiuo būdu. Siūlome rinktis pristatymą Omniva paštomatais - tai pigesnis ir greitesnis prekių pristatymas.

         Jei kiti siuntimo būdai netinkami ir prekes pageidaujate gauti Lietuvos paštu, parašykite apie tai užsakymo komentarų lauke. Siuntimo kainą paskaičiuosime pagal prekių svorį ir nurodysime užsakymo patvirtinime. Pristatymo laikas 1-3 d.d. nuo apmokėjimo gavimo.

         Į Neringą užsakymai pristatomi tik Omniva paštomatu.

 

         Prekes siunčiame ir į užsienį. 

Prekes pristatome Lietuvos paštu pagal jo įkainius.

Europos Sąjungos ribose:

                                         iki 1kg - 7,24 EUR

                                         iki 2kg - 9,56 EUR

Į kitas valstybes:

                                         iki 1kg -  9,85 EUR                      

                                         iki 2kg - 13,61 EUR

Sunkesnių nei 2kg siuntų siuntimo kaina skaičiuojama individualiai.

 

   Apmokėtus užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje "DELONA" Vilniuje, adresu Šeimyniškių 1A, taip sutaupydami pristatymo išlaidas. 

 

    Užsakymai virš 45 EUR pristatomi Lietuvoje nemokamai, kurjerių tarnyba arba Omniva paštomatais.  

 

    Visais iškilusiais klausimais dėl prekių užsakymo, apmokėjimo ir siuntimo kreipkitės el.paštu info@delona.lt arba mob.telefonu 8 620 80240.