Pirkimas, siuntimas

1. PREKIŲ PASIRINKIMAS

     Išsirinkite prekę. Jei tai kava, pasirinkite norimą svorį, malimo būdą ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". Baigę rinktis norimas prekes spauskite mygtuką "Eiti į krepšelį", arba spauskite aktyvų laukelį "Prekės",  kuris yra dešinėje šalia paieškos lauko. Čia galite peržiūrėti pasirinktas prekes, jas koreguoti, keisti jų kiekį.

 

2. UŽSAKYMAS

    Baigę prekių pasirinkimą (jei turite dovanų kuponą, suveskite kupono kodus į tam skirtą laukelį), spauskite mygtuką "Atsiskaitymas". Mūsų  internetinėje parduotuvėje galima pirkti be registracijos/prisijungimo (Svečias)  arba prisiregistravus/prisijungus.  Pasirinkite siuntimo ir apmokėjimo būdą, užpildykite privalomus tuščius laukelius. Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo adreso ir pan., įrašykite juos komentarų lauke ir  spauskite "Patvirtinti užsakymą".

    

3. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS IR PATVIRTINIMAS

    Pasirinkus apmokėjimo būdą per e-bankininkystę, sekite nurodymus ir apmokėkite. 

    Pasirinkus apmokėjimą paprastu pavedimu, į el. paštą gausite laišką su mūsų sąskaitos numeriu ir kitais mokėjimo nurodymais. Po gauto apmokėjimo informuosime el. paštu apie gautą apmokėjimą ir užsakymo vykdymą.


4. PREKIŲ PRISTATYMAS

         Per LP EXPRESS siuntų paštomatus.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.50 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Tai greičiausias pristatymo būdas. Dažniausiai siuntos pristatomos jau sekančią dieną.

          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai LP EXPRESS terminaluose saugomi 3 dienas. 

          Per Omniva siuntų paštomatus.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 3.60 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Remiantis Omnivos informacija, siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas .

          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas. 

          Kurjerių tarnyba. Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringą) - 4.50 EUR. Pristatymas į Jūsų nurodytą adresą per 1-2 darbo dienas.

Siuntas pristato darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val., todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.

         Į Neringą užsakymai pristatomi tik per Omniva paštomatus.

 

         Prekes siunčiame ir į užsienį. 

Prekes į Latviją ir Estiją siunčiame Omnivos paštomatais. Į kitas valstybes pristatome Lietuvos paštu pagal jo įkainius. Užsakymo formoje nurodykite tikslų adresą užsienyje. Pristatymo būdą pažymėkite "Atsiėmimas parduotuvėje DELONA Vilniuje". Apmokėjimą pasirinkite paprastu pavedimu. Po užsakymo pateikimo sulaukite mūsų laiško su paskaičiuota siuntimo kaina ir mokėjimo nurodymu.

 

   Apmokėtus užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje "DELONA" Vilniuje, adresu Šeimyniškių 1A, taip sutaupydami pristatymo išlaidas. 

 

    Užsakymai virš 45 EUR  Lietuvoje pristatomi nemokamai.

 

    Visais iškilusiais klausimais dėl prekių užsakymo, apmokėjimo ir siuntimo kreipkitės el.paštu info@delona.lt arba mob.telefonu 8 600 10333.