Pirkimas, siuntimas

1. PREKIŲ PASIRINKIMAS

     Išsirinkite prekę. Jei tai kava, pasirinkite norimą svorį, malimo būdą ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". Baigę rinktis norimas prekes spauskite mygtuką "Krepšelis", kuris yra dešinėje šalia paieškos lauko. Čia galite papildomai koreguoti prekes ir jų kiekį.

 

2. UŽSAKYMAS

    Suformavę užsakymą spauskite mygtuką "Atsiskaitymas". Mūsų  internetinėje parduotuvėje galima pirkti ir be registracijos/prisijungimo. Atsivėriusiame lange pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą, užpildykite tuščius laukelius, įrašykite būtiną informaciją - ji reikalinga tik prekių pristatymui.

    Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo adreso ir pan., įrašykite juos komentarų lauke.

    Tai atlikę, spauskite mygtuką "Pirkti prekes" ir Jūsų užsakymas bus išsiųstas.

 

3. UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS IR APMOKĖJIMAS

    Po užsakymo pateikimo, elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą, kuriame bus informacija apie užsakymo apmokėjimą į  mūsų Swedbank  sąskaitą.

Jei negavote užsakymo patvirtinimo, parašykite mums apie tai į uzsakymai@delona.lt. Galbūt užsakyme nurodėte klaidingą el.paštą, todėl negavote patvirtinimo. Pakartotinai išsiųsime užsakymo patvirtinimą.

  Gavę apmokėjimą, informuosime Jus apie tai el. laišku.

 

4. PREKIŲ PRISTATYMAS

         Per LP EXPRESS siuntų paštomatus.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.50 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Tai greičiausias pristatymo būdas. Dažniausiai siuntos pristatomos jau sekančią dieną.

          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai LP EXPRESS terminaluose saugomi 3 dienas. 

          Per Omniva siuntų paštomatus.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.60 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Pristatymas į Jūsų nurodytą paštomatą per 1-2 darbo dienas.

          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas. 

          Kurjerių tarnyba. Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringą) - 4.00 EUR. Jei užsakymo apmokėjimą gavome iki 14  val., jį išsiųsime tą pačią darbo dieną. Apmokėjimą gavus vėliau, prekes išsiųsime sekančią darbo dieną. 

          Kurjeriai siuntą pristatys sekančią darbo dieną po siuntos išsiuntimo.

Siuntas pristato darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val., todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.

         Į Neringą užsakymai pristatomi tik per Omniva paštomatus.

 

         Prekes siunčiame ir į užsienį. 

Prekes į užsienį pristatome Lietuvos paštu pagal jo įkainius.

Europos Sąjungos ribose:

                                         iki 1kg - 7,24 EUR

                                         iki 2kg - 9,56 EUR

Į kitas valstybes:

                                         iki 1kg -  9,85 EUR                      

                                         iki 2kg - 13,61 EUR

Sunkesnių nei 2kg siuntų siuntimo kaina skaičiuojama individualiai.

 

   Apmokėtus užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje "DELONA" Vilniuje, adresu Šeimyniškių 1A, taip sutaupydami pristatymo išlaidas. 

 

    Užsakymai virš 45 EUR  Lietuvoje pristatomi nemokamai.

 

    Visais iškilusiais klausimais dėl prekių užsakymo, apmokėjimo ir siuntimo kreipkitės el.paštu info@delona.lt arba mob.telefonu 8 620 80240.