Moliūgų sėklų aliejus 250ml

Moliūgų sėklų aliejus 250ml

  • 7.50 €

Šią prekę galite įsigyti:
1. Užsisakyti internetu šioje e-parduotuvėje jau dabar (kaip pirkti ir pristatymo būdai).
2. Apsilankę mūsų parduotuvėse Vilniuje: Šeimyniškių g. 1A ir Ateities 91 (PC Mandarinas). Parduotuvėse prekes galima įsigyti be jokių išankstinių užsakymų - tiesiog ateinate ir nusiperkate.

„Senosios aliejinės“ gaminamas šalto spaudimo moliūgų sėklų aliejus yra naturalus produktas, gautas šalto presavimo būdu iš aukščiausios kokybės, kruopščiai išvalytų moliūgų sėklų. Sėklos valomos optinio valymo mašinomis, kuriomis pašalinamos ir patamsėjusios ar pažeistos pelėsio sėklos.
 

Turtingas vitaminais, mineralais, biologiškai aktyviomis medžiagomis, moliūgų sėklų aliejus yra labai skanus ir aromatingas, labai vertingas maisto produktas. Jau daug šimtmečių šis aliejus naudojamas įvairių pasaulio šalių kulinarijoje. Daugelyje Europos šalių moliūgų sėklų aliejus dažniausiai naudojamas įvairiose daržovių salotose (vokiečiai ir austrai tokių salotų užpilui maišo moliūgų sėklų aliejų su obuolių sidro actu). Šis aliejus tinkamas pagardinti košes, ryžius, kruopų ar makaronų garnyrus, troškintas daržoves, keptas, virtas bulves, bulvių košę, įvairias sriubas, padažus, užpilus, marinatus, mėsos bei žuvies patiekalus, blynelių įdarus ir t.t.

 

Šią prekę galite įsigyti:

  1. Užsisakyti internetu šioje e-parduotuvėje jau dabar (kaip pirkti ir pristatymo būdai).
  2. Apsilankę mūsų parduotuvėse Vilniuje: Šeimyniškių g. 1A ir Ateities 91 (PC Mandarinas). Parduotuvėse prekes galima įsigyti be jokių išankstinių užsakymų - tiesiog ateinate ir nusiperkate :)
Panašios prekės