Varnalėšų aliejus 50 ml

Varnalėšų aliejus 50 ml

  • 4.50 €

Šią prekę galite įsigyti:
1. Užsisakyti internetu šioje e-parduotuvėje jau dabar (kaip pirkti ir pristatymo būdai).
2. Apsilankę mūsų parduotuvėse Vilniuje: Šeimyniškių g. 1A ir Ateities 91 (PC Mandarinas). Parduotuvėse prekes galima įsigyti be jokių išankstinių užsakymų - tiesiog ateinate ir nusiperkate.

Natūralus augalinis varnalėšų aliejus

Naudojimas: 

slenkantiems plaukams ir esant plikimams; esant pleiskanoms, sausai ir niežtinčiai galvos odai; silpnos ir pažeistos plaukų struktūros (plaukų suplonėjimas, natūralaus blizgesio praradimas, lūžinėjimas, suskilinėję plaukų galiukai) atkūrimui; nagų struktūrai (stiprinimui, augimui) pagerinti; esant sausai ir suskeldėjusiai rankų ir kojų odai.

 

Naudojimo būdai:

naudojamas grynas, mišinyje su kitais aliejais, kaip bazinis aliejus natūralių eterinių aliejų kompozicijai sudaryti, kitų kosmetinių gaminių (kremų, kaukių, šampūnų, balzamų) papildymui. Naudojamas aplikacijoms, tvarsčiams, tepimams, masažinių ir kosmetinių mišinių gamybai. 

 

Kilmės šalis: Ukraina

 

Šią prekę galite įsigyti:

  1. Užsisakyti internetu šioje e-parduotuvėje jau dabar (kaip pirkti ir pristatymo būdai).
  2. Apsilankę mūsų parduotuvėse Vilniuje: Šeimyniškių g. 1A ir Ateities 91 (PC Mandarinas). Parduotuvėse prekes galima įsigyti be jokių išankstinių užsakymų - tiesiog ateinate ir nusiperkate :)

Panašios prekės